• Detail firmy

Libor Laštovička

Základní popis

Zastoupení firmy Rothoblaas. Prodej spojovacích prvků krovů a dřevostaveb, izolace a panelů Thermoplastic. Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce.

Adresa

Azalková 217
250 63 Čakovičky

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42548705

Výrobky, činnosti

Spojovací materiál dřevostaveb

Kontaktní osoba

Libor Laštovička - Majitel

Mobil: +420 773 559 731
Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

SIMAF CZ s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme montážní systémy, spojovací materiál do plechu, plastu i dřeva, nýtovací matice pro různé tloušťky od M3 do M16, lisovací matice a sloupky, navařovací prvky. Dále matice v kleci, zálisky a šrouby do plastu. Nabízíme výkresové díly obráběné i tvářené.

Stromkovická Pila

Specializujeme se na prvotní zpracování dřeva. Zabýváme se zpracováním dřeva a smrkové kulatiny, vyrábíme fošny, hranoly, latě, prkna a materiály pro stavby roubených chalup. Provádíme omítání a hoblování prken a impregnaci dřeva. Zajišťujeme výkup a pořez kulatiny.