• Detail firmy

Libor Kučera - ALTEOPUS

Základní popis

Provádíme výškové práce s pomocí horolezecké techniky i bez ní. Nabízíme mytí, opravy, nátěry, montáže, rizikové kácení, demoliční práce. Instalujeme reklamy všeho druhu, zábrany proti ptactvu.

Adresa

Nad Vršovskou horou 88/4
101 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75805901

Výrobky, činnosti

Provádíme výškové práce s pomocí horolezecké techn

Provádíme výškové práce s pomocí horolezecké techniky i bez ní. Nabízíme mytí, opravy, nátěry, montáže, rizikové kácení, demoliční práce.

Kontaktní osoba

Libor Kučera - Majitel

Mobil: +420 728 177 727
E-mail: libor.kucera@alteopus.cz
WWW: www.alteopus.cz
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.