• Detail firmy

Libor Kratochvíl

Základní popis

Zakázková výroba nábytku na míru. 25 let praxe. Nabídka spotřebičů, a příslušenství k nábytku. Montáže, odvoz. Návrh nábytku a ocenění zdarma.

Adresa

Budislav 89
569 65 Budislav

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40727084
DIČ:  CZ6712101352

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba nábytku a práce se dřevem

Zakázková výroba nábytku na míru. Více jak 25 let praxe. Dle přání zákazníka, eventuelně poradíme. Mnoho spokojených zákazníků.

Kontaktní údaje

E-mail: trukra@seznam.cz
WWW: trukra.cz

Kontaktní osoba

Libor Kratochvíl - Majitel

Mobil: +420 776 594 326
E-mail: trukra@seznam.cz
Další firmy v oboru

DREMILO s.r.o.

Zajišťujeme dřevovýrobu na pile v Petrovicích u Karviné. Zakoupit u nás můžete stavební a stolařské řezivo, palubky mnoha druhů, ale i štípané palivové dřevo.

České řezivo, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou stavebního i truhlářského řeziva, dřevěných palet a palivového dřeva. Dodáváme stavební hranoly a prkna, smrkové stavební fošny, truhlářské fošny, střešní latě, OSB desky, dřevěné palubky, hoblovaná prkna, sámované fošny, prkna pro výrobu plotových dílců apod. Rovněž zajišťujeme palivové dřevo štípané i vykrácené. Více naleznete na našich webových stránkách.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.