• Detail firmy

Libor Kamzík

Základní popis

Dodávka, montáž a servis klimatizací, tepelných čerpadel, vzduchotechniky, otopných systémů a vodovodních a odpadních rozvodů.

Adresa

Velká Hraštice 119
262 03 Malá Hraštice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40894169

Výrobky, činnosti

Servis klimatizací

Kontaktní údaje

E-mail: lkamzik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Libor Kamzík

Telefon: +420 603 524 920
E-mail: lkamzik@seznam.cz
Další firmy v oboru

TOPENÁŘSTVÍ INSTALATÉRSTVÍ VACEK

Nabídka služeb v oblasti instalatérství a topenářství. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla (země - voda, vzduch - voda), rekuperace a solární systémy včetně zajištění doplňkového servisu. Spolupracujeme pouze s prověřenými dodavateli nebo subdodavateli a garantujeme záruku 100% kvality. Působíme nejenom v ČR, ale i v zahraničí. Podílíme se na dotačním programu "Zelená úsporám".

MIRES CONTROL s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem v oblasti měření, řízení a regulace. Nabízíme přístroje REG10-DIN a REG10-PAN, veškeré příslušenství jako jsou sondy (teplotní, tlakové, vlhkostní, chemické), převodníky, komunikační rozhraní či napájecí zdroje a transformátory. Nevybrali jste si? Máme pro Vás také možnost zakázkového řešení řídící elektronické jednotky.

LABOX spol.s r.o.

Naší specializací je projekce, výroba, dodávky, servis a validace technologických celků čistých prostor, laboratoří a laminárních boxů. Nabízíme biologické ionizátory, laminární boxy, laminární modulové systémy, mikrobiologické bezpečnostní boxy, telefony pro čisté prostory, závěsné laminární boxy apod. Provádíme kalibrace počítačů částic i aerosolových nefelometrů.