• Detail firmy

Libor Kaán

Základní popis

On-line Potraviny Non-Stop s rozvozem 24h denně. Prodej smíšeného zboží.Potraviny, bagety, cigarety, alko-nealko a dalšího zboží 24-hodin denně!

Adresa

Žižkova tř. 1321/1
370 01 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87195224
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Non-Stop Potraviny On-line

On-line večerka Non-Stop s rozvozem a prodejem smíšeného zboží. Potraviny, léky, bagety, cigarety, alko-nealko a dalšího zboží On-line 24-hodin denně! Pokud se vám vůbec nechce ven, máme pro vás.

Kontaktní údaje

E-mail: CB.rozvoz.24h@centrum.cz
WWW: www.rozvoz24h.cz/

Kontaktní osoba

Darius Kaán

Mobil: +420 776 112 466

Libor Kaán - Majitel

Další firmy v oboru

Zeelandia spol. s r.o.

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů přípravků pro pekaře, cukráře a gastronomii. Nabízíme široký sortiment směsí na pečení, ovocných náplní, vaječných polotovarů, margarínů a tuků, čokolád, polev, marcipánů, šlehaček, těstovin a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

LABORATOŘ PÍSEK

Poskytujeme služby akreditované mikrobiologické a chemické laboratoře. Provádíme chemické a mikrobiologické analýzy potravin, vod, krmiv, kalů, půd, biomasy a dalších. Zajišťujeme svoz vzorků po celém území České republiky.

Milan Vocílka - Velkoobchod pro potravináře

Velkoobchodní prodej širokého sortimentu pro řezníky a uzenáře, pro výrobny lahůdek a polotovarů, pro stravovací provozy a pro maloobchodní prodejny. Pro všechny odběratele poskytujeme poradenství v oblasti použití sortimentu a zdůraznění výhod. Rozšíření sortimentu zboží, gramáž balení a ostatní možnosti jsou předmětem ujednání. Obchodní podmínky se sjednávají s odběratelem individuálně.