• Detail firmy

Libor Jeřábek

Základní popis

Nabízíme kompletní služby v oblasti technického zařízení budov. Zejména měření a regulace, vzduchotechnika, kotelny a vytápění, výměníkové stanice, tepelná čerpadla a správa budov. Projekce, poradenství, montáž, provoz a nonstop servis.

Adresa

U Stanice 3
161 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60452102
DIČ:  CZ6109011667

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti technického zařízení budov.

Kontaktní údaje

E-mail: tzb-servis@email.cz
WWW: tzb-servis.cz

Kontaktní osoba

Libor Jeřábek - Majitel

Telefon: 774 477 772
E-mail: tzb-servis@email.cz
Další firmy v oboru

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.