• Detail firmy

Libor Horváth

Základní popis

Nabízíme sklenářské práce. Vyrábíme akvária, terária a zrcadla či skleněné vitríny do provozoven. Provádíme rámování obrazů, výšivek i plakátů....

Adresa

Na Nábřeží 231/6
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15443744

Výrobky, činnosti

Sklenářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 410 467
E-mail: horvathsklenarstvi@centrum.cz
WWW: www.sklenarstvihavirov.cz

Kontaktní osoba

Libor Horváth - Majitel

Mobil: +420 608 723 814
Další firmy v oboru

SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo

Výrobní program je zcela orientován na výrobu tradičních českých skleněných ručně foukaných a malovaných vánočních ozdob. Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele. Ozdoby jsou vyráběny ve stříbřeném nebo nestříbřeném provedení. Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě.

SKLENÁŘSTVÍ - František HLÁSEK

Zabýváme se sklenářstvím. Provádíme vrtání a broušení skel, vyrábíme zrcadla na zakázku, nábytkové sklo, zrcadlové stěny a mnoho jiného. Dodáváme kuchyňské obklady (LACOBEL), sklo pro balkony a schodiště. Realizujeme zasklívání bezpečnostního i ornamentního skla, montáž dvojskla a trojskla či zastřešení polykarbonátem. Působíme v regionu jižní Čechy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Sklenářství Radotín

Sklenářství v Radotíně nabízí svým zákazníkům široké spektrum služeb, jako je zasklívání oken a dveří, rámování, výroba izolačních dvojskel, zrcadel, podhledů, výloh, vodních sloupů, vodních stěn apod. Provádíme broušení skla, lepení akvárií a lepení fólií. Dodáváme skla čirá, ornamentální, matovaná, bezpečnostní i drátoskla. Zabýváme se rovněž zakázkovou výrobou dekoračních skel.