• Detail firmy

Libor Faltejsek - AUTO F & B

Základní popis

Kontrola, dezinfekce, plnění klimatizací. Nabízíme mechanické opravy: brzdy, spojky, nápravy, řemeny, motory. Vyměňujeme provozní náplně: výměna oleje, brzdové kapaliny. Příprava a zajištění STK a emisí.

Adresa

Horusická 256
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42567033

Výrobky, činnosti

Příslušenství pro auto-moto

Kontrola, dezinfekce, plnění klimatizací. Nabízíme mechanické opravy: brzdy, spojky, nápravy, řemeny, motory. Vyměňujeme provozní náplně: výměna oleje

Kontaktní osoba

Libor Faltejsek - Majitel

Telefon: +420 281 867 406
Mobil: +420 602 322 556
E-mail: lfaltejsek@iol.cz
WWW: www.autofab.cz
Další firmy v oboru

Jiří Nachtmann

Provádíme výměnu autoskel, kompletní servisní a mechanické práce všech osobních i užitkových vozů. Zajišťujeme diagnostiku vozidel veškerých značek. Připravíme vozy na STK, regenerujeme filtry pevných částic. Zabezpečujeme likvidaci škodních událostí a opravy vozidel z povinného ručení.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.