• Detail firmy

Libor Dedera

Základní popis

Nabídka reklamních a marketingových služeb, potisků triček a polepů aut. Dále potisk reklamních bannerů, potačů i samolepek. Výroba razítek na počkání

Adresa

Solní 859
393 01 Pelhřimov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69566631
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

reklamní služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 332 083
Telefon: +420 777 277 663
E-mail: dedera@reklamkape.cz
WWW: www.reklamkape.cz/

Kontaktní osoba

Libor Dedera - Majitel

Další firmy v oboru

Reklama STYL - Ladislav Plaček

Grafické práce, loga, etikety, web, tisk, bannery, billboardy, letáky, katalogy, polepy, signmaking, cedule, foto, film, clip - vše pro reklamu nejen v Jihlavě a ušité Vám na míru.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.