• Detail firmy

LIBERTY - VICTORY, s.r.o.

Základní popis

Výroba bytového textilu a pracovních oděvů z netkaných materiálů. * kompletace drobných zařízení * výroby propagačních materiálů a reklamních předmětů * výroby hraček * montování součástek přístrojů * polepování, balení * stříh

Adresa

Zářečská 653
341 01 Horažďovice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26354527

Výrobky, činnosti

Výroba bytového textilu a pracovních oděvů z

netkaných materiálů. * kompletace drobných zařízení * výroby propagačních materiálů a reklamních předmětů * výroby hraček * montování

Kontaktní údaje

Telefon: 376 511 503
E-mail: mail@liberty-victory.cz
WWW: www.liberty-victory.cz

Kontaktní osoba

Helena Svobodová - Jednatel

Pavel Svoboda - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ASC trade, s.r.o.

Společnost nabízí velkoobchodní prodej produktů vhodných pro použití jako abraziva, na pískování a pro výrobu žáruvzdorných směsí. Další činností, kterou se zabýváme, je prodej hedvábí. Náš sortiment zahrnuje malované oděvní originály - šaty včetně společenských, haleny, tuniky, sukně, kalhoty, vesty apod. Nechte si ušít model na zakázku v našem krejčovském salonu.

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.

PPHU AZTECA Bogdan Cybulski

AZTECA také přijímat individuální objednávky. Pleteniny z této společnosti se barví v nejlepších továrnách wykańczalniczych. Pokud tedy státní podnik uvažujete o koupi velmi kvalitní tkaniny za rozumnou cenu, to je již obeznámeni s nabídkou pleteného Azteca na internetových stránkách společnosti.