• Detail firmy

LIBERTINAL s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na poskytování poradenství spotřebitelům, kteří v důsledku změny životní situace nemohou řádně platit své dluhy. Poskytujeme: insolvence nebo-li oddlužení, zastavení exekuce a dražby, zprostředkovatelské služby (úvěry, pojištění).

Adresa

Cihlová 185/4
793 42 Janovice

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27807771

Výrobky, činnosti

Libertinal s.r.o.

- oddlužení - zastavení dražby - zprostředkovatelské služby (úvěry)

Kontaktní údaje

E-mail: libertinal@seznam.cz
WWW: www.libertinal.cz

Kontaktní osoba

Jan Trýska - Majitel

Mobil: +420 608 865 536
E-mail: libertinal@seznam.cz
Další firmy v oboru

D.I.S.-FIN s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti vytěžování a realizace informací, sloužících k zajištění bezpečnosti - ochraně informací, majetku a osob. Zajišťujeme vymáhání pohledávek, odkup pohledávek, zajištění majetku, prověření osob a vyhledávání osob.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

AKUS, s.r.o.

Věnujeme se externímu i internímu účetnictví, zpracování mezd, účetní supervizi a další. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do fyzického zlata a stříbra, financí, stavebního spoření nebo rozložení osobního portfolia. Nabízíme individuální přístup a zaměřujeme se na malé a střední firmy.