• Detail firmy

LHS GLOBAL v.o.s.

Základní popis

Prodáváme a dodáváme veškerou kancelářkou techniku vč. kancelářských potřeb,drogerie a ůklidových potřeb.

Adresa

třída Budovatelů 2531
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  22795201
DIČ:  CZ22795201

Výrobky, činnosti

Obchod a služby

Prodáváme a dodáváme veškerou kancelářkou techniku vč. kancelářských potřeb,drogerie a ůklidových potřeb, balících materiálů, materiálů pro tištěnou reklamu vč. potisku, Reklamní služby.Poradenství v obchodě, finanční poradenství.

Kontaktní údaje

E-mail: globalcz.eu@email.cz
WWW: www.globalcz.eu

Kontaktní osoba

Zdeněk Svitič - Jednatel

Mobil: +420 721 477 344
E-mail: globalcz.eu@email.cz

Marie Svitičová - Jednatel

Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.