• Detail firmy

LHOTSKÝ - TOMI, s.r.o.

Základní popis

Provádíme práce ve výškách. Nabízíme veškeré stavební, klempířské a pokrývačské práce včetně zateplení, dodání a montáže střešních oken.

Adresa

Akátová 1301
735 14 Lutyně

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27816265

Výrobky, činnosti

Provádíme práce ve výškách

Provádíme práce ve výškách. Nabízíme veškeré stavební, klempířské a pokrývačské práce včetně zateplení, dodání a montáže střešních oken.

Kontaktní osoba

Miroslav Lhotský - Majitel

Telefon: 596 511 528
Mobil: +420 777 880 099
E-mail: lhotsky.tomi@seznam.cz
Další firmy v oboru

Zdeněk Šopík, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na tepelné a zvukové izolace. Provádíme technické a průmyslové izolace kotelen, výměníkových stanic, potrubí horkovodů a parovodů, protipožární izolace, izolace proti rosení (včetně oplechování). Další naší činností je klempířství a rekonstrukce střech. Disponujeme pracovní plošinou s dosahem 20 m, kterou pronajímáme a zajišťujeme rovněž kontejnerovou přepravu.

Roman Neuverth

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěných palet, kulatin, stavebního řeziva a palivového dřeva.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.