• Detail firmy

Lexmark International Czech s.r.o.

Základní popis

Firma zastupuje značku Lexmark v České republice. Lexmark zaujímá vůdčí postavení v oblasti vývoje, výroby a dodávek tiskových řešení.

Adresa

Pobřežní 3
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26771691
DIČ:  CZ26771691

Výrobky, činnosti

Spotřební materiál pro tiskárny a kopírky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 753 452
Telefon: +420 224 835 106
Telefon: +420 844 444 666
E-mail: info@lexmark.cz
WWW: www.lexmark.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radek Bendl - Jednatel

Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.