• Detail firmy

LEWY AXEL BOHM s.r.o.

Základní popis

Nabídka efektivního řešení marketingové komunikace pro firmy a neziskový sektor zahrnující design, kreativitu, produkci a plánování medií.

Adresa

Jana Masaryka 26
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25627040

Výrobky, činnosti

řešení marketingové komunikace pro firmy

Nabídka efektivního řešení marketingové komunikace pro firmy a neziskový sektor zahrnující design, kreativitu, produkci a plánování medií.

Kontaktní údaje

E-mail: office@lab-ad.cz

Kontaktní osoba

Antonín Kopp - Jednatel

Mobil: +420 602 204 723
E-mail: office@lab-ad.cz
WWW: www.lab-ad.cz
Další firmy v oboru

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.