• Detail firmy

LEVNÉ NÁŘADÍ s.r.o.

Základní popis

Autodoplňky a autopříslušenství pro údržbu a výbavu vašeho auta. Výběr autodoplňků jako autopotahy, poklice nebo autoalarmy ale také navijáky, výstražná světla. Autosedačky, střešní boxy, folie na skla, střešní boxy, nosiče jízdních kol.

Adresa

Hradec-Nová Ves 46
790 84 Hradec - Nová Ves

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27827852
DIČ:  CZ27827852

Výrobky, činnosti

Autopotahy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@levne-autodoplnky.cz
WWW: www.levne-autodoplnky.cz

Kontaktní osoba

Petr Došek - Generální ředitel

Mobil: +420 724 411 630
E-mail: info@levne-autodoplnky.cz
Další firmy v oboru

SEAL - navijáky s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis navijáků. Dodáváme navijáky vyprošťovací, elektrické, hydraulické a lesnické, včetně příslušenství a náhradních dílů. Dále pak nabízíme manipulační mechanická zařízení či energetické a lesnické nástavby na traktory. Kompletní sortiment a technické parametry našich produktů naleznete na webových stránkách firmy.

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.