• Detail firmy

Letenky Online

Základní popis

Rezervujte si levné letenky online prostřednictvím portálu www.SVET-LETENEK.cz

Adresa

Baarova 1405/3a
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71176390

Výrobky, činnosti

Levné letenky online

Rezervujte si levné letenky online prostřednictvím portálu www.SVET-LETENEK.cz Neustále pro vás hlídáme akční nabídky leteckých společností, které ihned zveřejňujeme na svém portále. Nejvýhodnější letecké spojení si můžete ihned rezervovat.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 123 456
Telefon: +420 284 811 811
Telefon: +420 544 222 555
E-mail: letenky@svet-letenek.cz
WWW: www.svet-letenek.cz
Další firmy v oboru

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.

Naše cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. Nabízíme zájezdy na MS v hokeji 2017, zájezd na Manchester United a Arsenal, zájezd do Monte Carla na Rolex Masters, zájezdy na Premier League a mnoho dalších dle Vašich požadavků. Sestavíme Vám zájezd přímo na míru.

S P E D I A , s.r.o.

Nabízíme spolehlivé mezinárodní zasilatelské služby včetně odborného zabalení zboží, celního odbavení a vyřízení dokumentace. Zajišťujeme balení na míru, balení uměleckých děl a výtvorů, převoz a zabalení starožitností. Dopravu i balení přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům v závislosti na povaze zboží.

Zdeněk Hradil

Poskytujeme ubytování a parkování v rodinném domě blízko letiště Václava Havla v Praze 6 - Ruzyni. Na oploceném a uzamčeném prostoru můžete parkovat i dlouhodobě, nejen během ubytování. Naše služby zahrnují rovněž nonstop transfer z i na letiště.