• Detail firmy

Lesy Jasenka, s.r.o.

Základní popis

Výkup dřeva na stojato, výkup kulatiny, těžba dřeva, přibližování v lese, údržba lesa, výsadba, probírka, prořezávka, prodej dřeva Vsetín a okolí.

Adresa

Potůčky 974
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29445833

Výrobky, činnosti

Výkup dřeva

Výkup dřeva na stojato, výkup kulatiny, těžba dřeva, přibližování v lese, údržba lesa, výsadba, probírka, prořezávka, lesní práce, výkup lesa, prodej dřeva Vsetín.

Kontaktní údaje

E-mail: talafa@lesyjasenka.cz
WWW: www.lesyjasenka.cz

Kontaktní osoba

Miloslav Talafa

Mobil: +420 731 446 866
E-mail: talafa@lesyjasenka.cz

Jan Macháček - Jednatel

Telefon: +420 732 874 421
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.

SUŠÁRNA A PILA Vratišovský

Naše činnost je zaměřena na sušení a pořez dřeva. Sušíme dřevo vlastní i dovezené, zajišťujeme pořez kulatiny a tepelnou ochranu dřeva včetně vystavení protokolu, prodáváme truhlářské řezivo. Zabýváme se rovněž výrobou krovů, pergol, garážových stání, dřevěných plotů a zahradního nábytku. Působíme v regionu jižní Čechy a Vysočina. Ceník a fotogalerii výrobků naleznete na našich www stránkách.