• Detail firmy

LESTR, spol. s r.o.

Základní popis

Produkty pro stavební, nábytkářské a interiérové firmy. Produkty norské skupiny Byggma s využítím pro dřevodomky, renovace interiérů a soc.zařízení. Vodovzdorné panely FiboTrespo, obkladové a stropní desky Huntonit a Forestia, včetně protipožárních.

Adresa

Nevanova 1037/16
163 00 Praha 6 - Řepy

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43872417
DIČ:  CZ43872417
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  6
Roční obrat:  3000000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Import

Výrobky, činnosti

Interiérové panely pro obklady stěn a stropů

Výrobky norské skupiny Byggma, panely pro rekonstrukce interiérů, ekvivalent proti sádrokartonu. Snadná a rychlá montáž bez znečištění prostor.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 252 543 875
E-mail: strupek@lestr.cz
WWW: www.lestr.cz

Kontaktní osoba

Václav Strupek - Jednatel

Mobil: +420 602 203 667
Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

Tomáš Dráb

Provozujeme zakázkové truhlářství a podlahářství. Realizujeme renovace dveří a zárubní, schodů i podlah. Zajišťujeme výrobu vestavěných skříní, koupelnového nábytku, kuchyňských linek na míru, kancelářského nábytku, stolů, polic, skříní, dřevěných dětských pískovišť s krytem. Věnujeme se pokládce plovoucích, masivních a vinylových parket.