• Detail firmy

Lesprojekt - služby, s.r.o.

Základní popis

Návrhy a konzultace v oblasti GIS, dodávky hardware a software a uživatelských aplikací. Zpracování dat, skenování a vektorizace.

Adresa

Záryby - Martinov 197
277 13 Záryby

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47537256

Výrobky, činnosti

Návrhy a konzultace v oblasti GIS, dodávky hardwar

Návrhy a konzultace v oblasti GIS, dodávky hardware a software a uživatelských aplikací. Zpracování dat, skenování a vektorizace.

Kontaktní osoba

Jiří Krejza - Jednatel

Mobil: +420 602 318 074
E-mail: charvat@lesprojekt.cz
WWW: www.lesprojekt.cz
Další firmy v oboru

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.