• Detail firmy

Lesostavby Beroun, s.r.o

Základní popis

Pokládka dlažeb z kamenných kostek a mozaiky. Čištění a výstavba rybníků a vodních nádrží. Výstavba a údržba lesních a polních cest a zpevněných ploch.

Adresa

Suchomasty 172
267 22 Suchomasty

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25647148

Výrobky, činnosti

Pokládka dlažeb z kamenných kostek a mozaiky. Čišt

Pokládka dlažeb z kamenných kostek a mozaiky. Čištění a výstavba rybníků a vodních nádrží. Výstavba a údržba lesních a polních cest a zpevněných ploch

Kontaktní údaje

Telefon: 311 513 771
E-mail: petr.sklenicka@lesostavby-beroun.cz
WWW: www.lesostavby-beroun....

Kontaktní osoba

Petr Sklenička - Jednatel

Mobil: 606 600 505
Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

Ing. Lukáš Adámek

Nabízíme komplexní služby v oblasti arboristiky. Realizujeme kácení stromů, posudky stromů, zakládání zahrad, krajinářské úpravy, stavební výškové práce, krajinotvorná opatření, krajinné úpravy vodotečí, dendrologické průzkumy, konzervační ošetření dutin, modelace terénů, budování vodních prvků i realizaci drobných staveb v zahradě.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.