• Detail firmy

LESOSTAV s.r.o.

Základní popis

Provádíme zemní a výkopové práce, základy rodinných domů, jímky, čističky, přípojky, zpevněné plochy, inženýrské sítě, autodopravu,stabilizaci zemin.

Adresa

Jesenická 1757/5
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24202274
DIČ:  CZ24202274

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Provádíme zemní a výkopové práce, základy rodinných domů, jímky, čističky, přípojky, výstavbu a opravy lesních a polních cest, cyklostezek, zpevněných ploch.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 591 133 340
E-mail: david.vrla@lesostav.cz
WWW: www.lesostav.cz

Kontaktní osoba

David Vrla - Jednatel

Mobil: +420 725 196 606
E-mail: david.vrla@lesostav.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Planka - FINN - STAV

Specializujeme se na výstavbu roubených a srubových staveb od projektování až po finální realizaci. Zhotovujeme dřevostavby, srubové a roubené stavby dle katalogu nebo Vašich konkrétních požadavků. K výrobě využíváme odolnou polární borovici, která vyniká výbornými tepelně izolačními vlastnostmi.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.