• Detail firmy

LESL CZ, s.r.o.

Základní popis

Prodej sádrokartonových systémů. Nabídka žáruvzdorných, vlhkuvzdorných a ohebných sádrokartonů. Krbová kamna Prodáváme zejména borůvky, brusinky, ostružiny, klikvu, černý bez, jeřabiny, arónie, vlašské i lískové ořechy, lišku a hřib smrkový

Adresa

Větrná 1796/19
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25877313

Výrobky, činnosti

Prodej sádrokartonových systémů

Prodej sádrokartonových systémů. Nabídka žáruvzdorných, vlhkuvzdorných a ohebných sádrokartonů.

Kontaktní osoba

Adolf Lefký - Jednatel

Telefon: +420 554 725 496
Mobil: +420 608 755 754
WWW: www.intaim.wz.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Petr Klement - INSTALSERVIS

Nabízíme instalatérské, topenářské, plynařské a kanalizační práce. Provádíme montáže a rekonstrukce stoupaček, rozvodu vody, plynu, topení a kanalizace.