• Detail firmy

Lešení Termo Mihulka s.r.o.

Základní popis

Pronájem a montáž lešení. Výhradní prodej rámového lešení, školení lešenářů, pronájem lešení, veškeré lešenářské práce, servis nákladních výtahů a lávek (typ Scanclinber)pro stavební účely.

Adresa

Paskovská 725/48a
720 00 Ostrava - Hrabová

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28603834
DIČ:  CZ28603834
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme lešení

- prodej, pronájem a montáž fásádního a pojízdného. A také vešekeré doplňkové zboží spojené s lešenářskou činností.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 735 369
Mobil: +420 602 724 444
E-mail: jm-leseni@seznam.cz
WWW: leseni.wz.cz

Kontaktní osoba

Josef Mihulka - Jednatel

Mobil: 606 712 631
Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

1. RTA spedice, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy a zasilatelství. Disponujeme vlastním vozovým parkem a našim klientům poskytujeme bezplatný poradenský servis pro zajištění optimálních možností realizace jejich přepravních požadavků.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.