• Detail firmy

LEŠENÍ OSTRAVA, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme pronájem lešení. Poskytujeme návrhy konstrukcí, zpracování cenové nabídky, montáž i demontáž fasádního rámového lešení

Adresa

Jahodová 534/1
725 29 Ostrava - Petřkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28655664

Výrobky, činnosti

Pronájem lešení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 728 481
E-mail: info@leseni-ostrava.cz
WWW: www.leseni-ostrava.cz

Kontaktní osoba

Martin Piecha - Jednatel

Mobil: +420 737 168 698

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

AUTOKOV Košice, spol. s r.o.

Zemné práce, nákladná doprava hydr.ruky. návesy, servis nakl.vozidiel, mechanizmov, hydrauliky. Výroba oceľových konštrukcií. Žeriavy, plošiny, kovovýroba.