• Detail firmy

Les, dřevo, služby Křižany, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní lesnický servis, tesařské práce. Prodáváme palivové dříví, řezivo. Vyrábíme myslivecká zařízení.

Adresa

Křižany 340/80
463 53 Křižany

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27283178

Výrobky, činnosti

Truhlářství a tesařství

Kontaktní údaje

E-mail: info@ldskrizany.cz
WWW: www.ldskrizany.cz

Kontaktní osoba

RNDr. ANTONÍN HÁJEK - Jednatel

Mobil: 606 964 143

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Söllner

Specializujeme se na výrobu kvalitního nábytku a eurooken. Vyrábíme nábytek bytový, kancelářský i vybavení do restaurací a hotelů. Realizujeme rovněž půdní vestavby a obložení štítů a chalup tzv. falešným roubením. Při výrobě používáme různé materiály, nábytek vyrábíme z masivního dřeva, jak z tuzemského, tak i exotického. Součástí naší výroby jsou také povrchové úpravy, a to i ve vysokém lesku.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.