• Detail firmy

Les Conférences, s.r.o.

Základní popis

Společnost Les Conférences je jedním z předních českých organizátorů konferencí, workshopů a seminářů pro vysoce postavené manažery velkých korporací a dalších profesionálů v různých oblastí obchodu, služeb a státní správy.

Adresa

Na květnici 700/1A
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24748099
  • Služby

Výrobky, činnosti

Konference a kongresy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 412 727
Mobil: +420 774 985 132
Mobil: +420 736 205 255
E-mail: fo@lesconferences.cz
WWW: www.lesconferences.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Komárek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.