• Detail firmy

Leoš Swárovský

Základní popis

Nabízíme kompletní dodávku a montáž v oboru topení, voda, kanalizace, obnovitelné zdroje energie. Kotle (i na peletky), kondenzační technika, solární systémy, podlahové a radiátorové vytápění, tepelná čerpadla.

Adresa

Pražská 64/137
466 06 Vrkoslavice

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18360467
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme kompletní dodávku

a montáž v oboru topení,voda,kanalizace,obnovitelné zdroje energie.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 150 618
Mobil: +420 724 581 975
E-mail: swarovsky@topeni-swarak.cz
WWW: www.topeni-swarak.cz

Kontaktní osoba

Leoš Swárovský - Majitel

Další firmy v oboru

VETRA - JIŘÍ TETOUR

Nabízíme prodej a instalaci elektrického podlahového vytápění a ochranných systémů před ledem a sněhem zn. DEVI a RAYCHEM, tepelných čerpadel DANFOSS. Dodáváme elektrické podlahové vytápění, topné rohože, vyhřívání okapů a ochranu venkovních ploch před sněhem a náledím, vytápění potrubí.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.