• Detail firmy

Leoš Petrla

Základní popis

Dodáváme a montujeme žaluzie, sítě proti hmyzu, dekorativní stínící techniku. Nabízíme řešení úspory vody a energií potřebných k ohřevu vody a úsporu vytápění.

Adresa

Oslavice 24
594 01 Oslavice

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87106850
DIČ:  CZ8110264822
Rok založení:  2008
Počet zaměstnanců:  1
Roční obrat:  1000000
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Sítě proti hmyzu do oken, dveří a střešních oken

Elegantní sítě proti hmyzu bez nutnosti vrtání do oken = snadná montáž. Sítě rolovací. Speciální síťovina pro alergiky. Možnost mnoha barev a dekorů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 314 028
E-mail: leospetrla@seznam.cz
E-mail: stinime@email.cz
WWW: www.stinime.cz
WWW: www.obchod-petrla.cz
WWW: www.setrimevodou.cz

Kontaktní osoba

Leoš Petrla

Mobil: +420 733 314 028
E-mail: leospetrla@seznam.cz
E-mail: stinime@email.cz
Další firmy v oboru

Miroslav Šimek

Zakázkové truhlářství Vysočina a jižní Čechy. Vyrábíme nábytek, kuchyňské linky, interiérové dveře či schodiště na míru. Výrobu zajišťujeme převážně ručně, a to v klasickém, rustikálním i moderním provedení, používáme pouze kvalitní materiály. Objednejte si u nás realizaci kuchyně nebo interiéru a připojte se k našim spokojeným zákazníkům. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

STORK střechy, s.r.o.

Kompletní realizace střech, rekonstrukce a opravy. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a zednické práce na zakázku zejména v regionu Vysočina.

PSP s.r.o.

Nabízíme kompletní dodávku staveb. Ať už se jedná o stavby bytové, občanské, kulturní či výstavbu průmyslových závodů, zabezpečení materiálů a práce uskutečňujeme my. Zabýváme se také výrobou betonových směsí a jsme majitelé systémového bednění PASCHAL. Práci odvádíme svědomitě, rychle a využíváme nové technologie.