• Detail firmy

Leoš Krumpolec

Základní popis

Vyrábíme nábytek do obývacích a dětských pokojů, kuchyně, ložnice, předsíně, vestavné skříně, postele, stoly, dveře, vrata, pergoly, ploty.

Adresa

Hanácká 12/9
751 24 Popovice - Přerov X

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69626260

Výrobky, činnosti

Vyrábíme nábytek

Kontaktní osoba

Leoš Krumpolec - Majitel

Mobil: 777 059 227
Další firmy v oboru

H - NÁBYTEK s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou vysoce kvalitního nábytku do domácností, studentských kolejí a hotelových provozů. V našem výrobním programu naleznete sestavy do obývacích pokojů, sestavy komod a regálů, šatní skříně s posuvnými dveřmi, manželská dvoulůžka, lůžka s úložným prostorem a také nejrůznější příslušenství pro montáž a upevnění komod a regálů.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.

Martin Mach

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku a kuchyňských linek z masivu. Dále vyrábíme dřevěné dveře (interiérové i exteriérové), vrata, zárubně, dřevěná okna (kastlová, špaletová, eurookna) - vše dle Vašich požadavků. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich webových stránkách.