• Detail firmy

Leoš Eichelman

Základní popis

Truhlářství - zakázkově pro Vás vyrábíme: kuchyňské linky, vestavěné skříně, sklopné postele do skříní, interiérový nábytek - předsíně, pokoje, ordinace, kanceláře. Interiérové dveře, obložky. Dále pak vyrábíme pergoly, terasy, altány, podhledy.

Adresa

Lidmily Malé 822
530 12 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67478751

Výrobky, činnosti

Truhlářství - zakázkově pro Vás vyrábíme:

kuchyňské linky, vestavěné skříně, sklopné postele do skříní, interiérový nábytek - předsíně, pokoje, ordinace, kanceláře. Interiérové dveře, obložky.

Kontaktní údaje

E-mail: kuchyne-pce@email.cz
WWW: www.kuchyne-pce.cz

Kontaktní osoba

Leoš Eichelman - Majitel

Mobil: +420 604 947 877
Další firmy v oboru

TAPO LIVING s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku na míru, zajištěním stavebních úprav, rekonstrukcemi podlah a úpravou podlahových krytin všeho druhu. Zpracujeme 3D návrhy interiérů.

NÁBYTEK U LETKY

Prodejna s nábytkem v Pardubicích. Nabízíme nábytek pro každého - sedací soupravy, stěny, konferenční stolky, televizní stolky, dvoulůžka, válendy, pohovky, matrace, ložnice, komody, počítačové stoly, linky, židle aj. Vítáme zákazníky nejenom z Pardubic, Hradce Králové a východních Čech.

David Filipi

Původní činností firmy, která na trhu působí již téměř 25 let, byla výroba selského nábytku a restaurování starožitného nábytku. Dnes se věnujeme zakázkovému truhlářství. Vyrábíme na míru kuchyňské linky, dveře, interiérový nábytek, ale i okna, schodiště nebo také zahradní domky, pergoly apod. Grafický návrh Vám zpracujeme zdarma. Naši vzorkovou prodejnu naleznete v Holicích, Smetanova ul. 250.