• Detail firmy

Leoš Chmelař

Základní popis

Velkoobchod a výroba kojeneckého a dětského oblečení. Dodáváme - dupačky, body, kabátky, košilky, komplety do porodnice, overaly na spaní, pyžama, župany, osušky, trička, mikiny, tepláky.

Adresa

V Aleji č.p. 621
549 01 Nové Město nad Metují

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16801491

Výrobky, činnosti

Velkoobchod textilem

- výroba a prodej kojeneckého a detskeho textilu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 472 141
WWW: www.autex-baby.cz

Kontaktní osoba

Leoš Chmelař - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Stanislav Jakoubek - textilní výroba a prodej

Specializujeme se na výrobu lůžkovin. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej froté a bambusových prostěradel, hotelových prostěradel i v atypickém provedení a rozměrech, prošívaných dek a polštářů, županů, ložního prádla, jersey prostěradel, klasických bavlněných tkaných prostěradel a mnoho dalšího.

Nikatex Poland Sp. z o. o.

Jsme přímým dovozcem vysoce kvalitních tkanin, což nám umožňuje získat dobrý produkt za optimální cenu. Jako velkoobchodní firma, se snažíme, aby naše paleta barev a vzorů je vždy aktuální, široký a různorodý.

P.U.H. " SZINWAN " Tomasz Grejber

Samotný proces výroby (tkaní manuálu) je pomalý a zdlouhavý, což omezuje výrobní kapacitu a zároveň dělá tyto koberce jsou jedinečné a rozhodně vystoupit z povodní masové produkce, která nás obklopuje. Způsob výroby dělá to nemožné udržet stoprocentní opakovatelnost. Laikovi (já vím to z vlastní zkušenosti) rozdíly jsou stěží viditelné.