• Detail firmy

LEONOVIČ ROMAN

Základní popis

autoservis - opravy plastů vařením i lepením - nástřiky spodků a dutin - renovace světlometů - montáž tažných zařízení - opravy a výměny výfuků

Adresa

Roudnická 84
413 01 Dobříň

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65622952
  • Služby

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 607 938 250
Mobil: +420 737 916 015
E-mail: dilnadobrin@seznam.cz
WWW: www.autoservis-leonovic.wbs.cz

Kontaktní osoba

Roman Leonovič - Majitel

Mobil: +420 737 916 015
Další firmy v oboru

Miroslav Holenda

Specializujeme se na mytí a čištění vozidel, a to jak interiérů, tak i exteriérů. Provádíme rovněž čištění interiéru pomocí ozónu. Renovujeme lak a světla, plníme klimatizace, včetně zajištění dezinfekce. Součástí služeb je rovněž lepení prasklin čelních skel. Nabízíme nonstop mycí a čistící služby za příznivé ceny. Garantujeme kvalitu a spokojenost - nebojte se svěřit Váš vůz do naší péče!

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.