• Detail firmy

LEONE GARDEN,s.r.o.

Základní popis

Kompletní realizace zahrad na klíč u rodinných domů i firemních objektů. Nabízíme terénní úpravy, výsadbu dřevin, položení trávních koberců, kompletní realizace zavlažovacích systémů značky Hunter, položení zámkové dlažby, výstavbu plotů i zídek.

Adresa

Borová 204
267 01 Zahořany

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64824659

Výrobky, činnosti

Realizace, úprava zahrad a terénů

Kontaktní údaje

E-mail: info@leonegarden.cz
WWW: leonegarden.cz

Kontaktní osoba

Ing. Bc. Dana Eklová - Jednatel

Mobil: +420 603 215 050
E-mail: info@leonegarden.cz
Další firmy v oboru

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

Monika Součková

Nabízíme návrhy a projektování zahrad a parků, technické poradenství v oblasti designu, architektury, zahradní a krajinné tvorby - projekty úprav městské a veřejné zeleně a rodinných zahrad. Provádíme dendrologický průzkum a inventarizaci dřevin.

B E S s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních komunikací, inženýrských sítí a mostů. Nabízíme zimní a letní údržbu silnic, výrobu a prodej obalovaných směsí, betonových směsí či drceného kameniva. Nabízíme prodej stavebního materiálu. Zajišťujeme výstavbu ekologických staveb.