• Detail firmy

Leon Spielmann - Mosaik

Základní popis

malování bytů, domů, hal, skladů, kanceláří, sádrokartonů aj. malby tuzemskými i zahraničními materiály malby klasické, disperzní, dekorační, speciální

Adresa

17. listopadu 1377
293 01 Bezděčín

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61110361
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

malování bytů, domů, hal, skladů, kanceláří, sádrokartonů aj. malby tuzemskými i zahraničními materiály malby klasické, disperzní, dekorační,

Kontaktní údaje

E-mail: mosaik@mosaik.cz

Kontaktní osoba

Leon Spielmann - Majitel

Mobil: 777 958 185
E-mail: mosaik@mosaik.cz
WWW: www.mosaik.cz
Další firmy v oboru

Ivan Horváth

Specializujeme se na klempířské práce - realizujeme okapní systémy, oplechování komínů a štítů, vložkování komínů k plynospotřebičům, montáž okenních parapetů, zajišťujeme výškové práce pomocí lanové techniky. Dále nabízíme pokrývačské, tesařské a hydroizolační práce, provádíme nátěry střech. Věnujeme se rovněž leštění barevných kovů a svařování AL slitin a nerezu.

MALKO - Kmoníček, Franc

Nabízíme malířské, lakýrnické a tapetářské práce či dekorativní italské techniky. Provádíme stěrkování omítek i lepení ozdobných lišt a kazet.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.