• Detail firmy

Leo Pivoňka

Základní popis

Umělecké kovářství- nabídka železných výrobků pro venkovní a vnitřní použití. Zajišťuji běžné i umělecké kovářství a zámečnictví, restaurátorské práce

Adresa

Kšely 4
282 01 Český Brod

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69641765

Výrobky, činnosti

Umělecké kovářství

Kontaktní údaje

E-mail: kovarna@kovarstvipivonka.cz
WWW: www.kovarstvipivonka.cz

Kontaktní osoba

Leo Pivoňka - Majitel

Mobil: +420 777 104 295
Další firmy v oboru

KND s.r.o.

Nabízíme nástrojářské práce. Provádíme drátové řezání a hloubení. Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oboru nástrojářství a drátovém řezání. Nabízíme Vám výrobu lisovacích postupových nástrojů, forem, přípravků a náhradních dílů. Opravy lisovacích nástrojů, klasické kovoobráběčské práce frézování a rovinné broušení. Pro kompletní zjištění služeb navštivte naše webové stránky.

KOLMETAL s. r. o.

Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše zákazníky patří nejčastěji zahraniční firmy registrované v ČR. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění provádíme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm. Kompletní informace o naší firmě naleznete na webových stránkách.

Stellis, s.r.o.

Nabízíme abrazivní vodní řezání, řezání čistým vodním paprskem a mikrořezací technologií. Zajišťujeme i konvenční třískové obrábění na CNC soustruhu a CNC frézovacím centru.