• Detail firmy

LEO BAXINER s.r.o.

Základní popis

provádí - krejčovské práce Kožené, kožešinové výrobky - výroba, opravy provádí - brašnářské práce

Adresa

Pod pekárnami 255/11
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25786521

Výrobky, činnosti

Ostraha

Nabídka bezpečnostních služeb, fyzické ochrany majetku a objektů.

Kontaktní údaje

E-mail: security.lb@seznam.cz

Kontaktní osoba

Leonid Baxiner - Jednatel

Mobil: +420 608 839 717
E-mail: security.lb@seznam.cz

Yaroslavna Kolesová - Jednatel

Mobil: +420 777 963 017
Další firmy v oboru

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.