• Detail firmy

LENY, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se vývojem a výrobou jednoúčelových strojů, lisovacích a svařovacích přípravků, strojírenskou a zámečnickou kovovýrobu. Provádíme soustružení, frézování, vrtání, sváření, lisování a další. Dodáváme informační stojany, filtrační jednotky atd.

Adresa

Třebešov 30
516 01 Třebešov

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25294628
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Jednoúčelové stroje a přípravky

Jednoúčelové stroje a přípravky vyrábíme na míru. Dodáváme montážní přípravky, výrobní linky, dopravníkové pásy a další přesně podle požadavků zákazníka. Ukázky jednoúčelových strojů najdete na našich webových stránkách.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 607 670
E-mail: cabalkatrebesov@seznam.cz
WWW: www.leny-kovo.cz

Kontaktní osoba

Miloš Cabalka - Jednatel

Další firmy v oboru

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

ZVU Kovárna a.s.

Společnost je stabilním a spolehlivým partnerem pro dodávku výkovků a hotových dílů pro strojírenskou výrobu. Produkty ZVU Kovárna a.s. jsou zejména: kované kroužky, rozválcované kroužky, ložiskové kroužky, zápustkové výkovky, hřídele, tyče, polotovary pro ozubená kola, součásti kotevních systémů mostů, díly do převodovek, motorů, spojek a pohonů. Kompletní produkty na našich webových stránkách.

SVĚTLÍK s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou, vzduchotechnikou a zámečnictvím. Nabízíme ohýbání plechů z nerezu, hliníku a železa.