• Detail firmy

Lenka Wágnerová

Základní popis

Specializujeme se na prodej textilní galanterie a dalších produktů, které využijete k tvorbě sezónních dekorací nebo ke kreativnímu tvoření.

Adresa

Hrušky 232
683 52 Hrušky

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03288501
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Galanterie

Eshop s textilní galanterií (stuhy, aplikace), kovovou galanterií (špendlíky), textilními aplikacemi a drobnou galanteríí k tvorbě dekorací.

Kontaktní údaje

E-mail: miranel@miranel.cz
WWW: www.miranel.cz

Kontaktní osoba

Lenka Wágnerová - Majitel

Mobil: +420 737 800 430
E-mail: miranel@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BD - TOVA, s.r.o.

Hlavním sortimentem naší společnosti jsou dekorace pro různé sezóny, dárkové předměty, vatové tvary, skládačky pro děti a řada dalších produktů pro kreativní tvoření. Kompletní nabídku naleznete v našem e-shopu.

Stanislav Plechl

Zajišťujeme prodej dioptrických, slunečních a sportovních brýlí kvalitních značek. Dodáváme plastová a minerální brýlová skla, měsíční kontaktní čočky, binokulární dalekohledy, brýlové doplňky apod. Provádíme vyšetření zraku optometristou a také opravy brýlí na počkání.

KARS, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej nejrůznějšího průmyslového zboží prvotřídní kvality. Nabízíme ventilátory, elektromotory, šnekové převodovky, čerpadla, elektroinstalační materiál, řemeslnické potřeby, čerpadla pro zvyšování tlaku, asynchronní elektromotory, pracovní oděvy a obuv, metrový textil apod.