• Detail firmy

Lenka Tomášek

Základní popis

Návrhy průmyslového designu, interiéru, nábytku i výrobků ze skla.

Adresa

Hudcovská 76
415 01 Hudcov

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63790670

Výrobky, činnosti

Návrhy průmyslového designu, interiéru, nábytku

Návrhy průmyslového designu, interiéru, nábytku i výrobků ze skla.

Kontaktní osoba

Lenka Tomášek - Jednatel

Mobil: +420 776 577 633
E-mail: axiomdesign@axiomdesign.eu
WWW: www.axiomdesign.eu
Další firmy v oboru

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

GARDINIA Home Decor CR spol. s r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků na zavěšení záclon a stínící techniky. Nabízíme papírové, textilní či přírodní shrnovací rolety, horizontální žaluzie, látkové plisé žaluzie, vertikální lamelové žaluzie, bambusové rolety a japonské roletové stěny. Dodáváme veškeré příslušenství, jako jsou záclonové kolejničky, vitrážní tyčky, záclonové lanka, záclonové tyče, dekorační spony apod.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).