• Detail firmy

Lenka Táchová

Základní popis

Food styling & beer styling reklamních a editoriálních fotografií, potravinových obalů a TV spotů. Exekuce podle představ klienta ve spolupráci s fotografy, kreativními a produkčními teamy. Produkce focení nebo natáčení. Testovací prezentace.

Adresa

Veletržní 379/46
170 00 Praha 7 - Bubeneč

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69804427

Výrobky, činnosti

Provádíme úpravu a aranžování

potravin pro reklamní fotografie a videa.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 302 207
E-mail: info@food-styling.cz
WWW: www.food-styling.cz

Kontaktní osoba

Lenka Táchová - Majitel

Další firmy v oboru

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

Under Pressure s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Nabízíme kompletní full servis. Zajistíme pro Vás eventy na objednávku dle Vašich přání a požadavků. Garantujeme kreativní a originální myšlení, individuální přístup a spokojenost s našimi službami.