• Detail firmy

Lenka Šopíková - kancelářská technika

Základní popis

Kancelářská technika, prodej a servis.

Adresa

Moravní nábřeží 457
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75171414
DIČ:  CZ5862260778
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej a servis kancelářské techniky

- tiskárny, kopírovací a multifunkční stoje, faxy, laminátory, řezačky, vazače, registrační pokladny, psací a elektrické stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 552 844
Mobil: +420 602 735 739
Fax: +420 572 552 844
E-mail: r.sopik@sopikuh.cz
WWW: www.sopikuh.cz

Kontaktní osoba

Robert Šopík

Libor Kamler

Mobil: +420 774 105 181
E-mail: kamler@sopikuh.cz
Další firmy v oboru

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

ARLES s.r.o.

Jsme prodejci originálního a alternativního spotřebního materiálu a komponent na výrobu renovací pro tiskárny a kopírovací stroje. Poskytujeme kompletní tisková řešení pod značkou DEVELOP s profesionálním servisem našich techniků. Nabízíme náhradní díly, repasované kopírky RICOH, NRG. Vykupujeme a prodáváme prázdné OEM tonerové kazety. Zajistíme rozvoz spotřebního materiálu ve Zlíně a okolí.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.