• Detail firmy

Lenka Sklenářová

Základní popis

Společnost provozuje internetový a kamenný Armyshop Survive.cz nabízí military vybavení, výstroj a oblečení v e-shopu nebo v kamenné prodejně.

Adresa

Nižbor 144
267 05 Stradonice

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74306821
Rok založení:  2007
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Prodej - e-shop

- nabízející vybavení pro outdoor a military.

Kontaktní údaje

E-mail: survive@survive.cz
WWW: www.survive.cz

Kontaktní osoba

Lenka Sklenářová - Majitel

Mobil: +420 605 475 267
E-mail: survive@survive.cz
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

PLACHTÁRNA

Plachtárna - zakázková výroba: přístřešky ke karavanům, plachta na bazén, loď, přívěsný vozík, box pro koně, stanová předsíň, sluneční střecha, závěs, stany (také opravy), krycí plachty, atypický stan.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!