• Detail firmy

Lenka Picková

Základní popis

Jsme nová stavební firma. Zaměření na přípravné a dokončovací práce,specializované stav. činnosti, též provádíme úklidy. Nabízíme jak kvalifikované zedníky, tak i pomocné dělníky na stavbě,kopáče, máme též připravené party na zajištění úklidů.

Adresa

Neštěmická 725/25
400 07 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65045254
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební firma - přípravné a dokončovací práce.

Kontaktní údaje

E-mail: pickova1@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Lenka Picková - Majitel

Mobil: +420 777 231 437
E-mail: pickova1@tiscali.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.