• Detail firmy

Lenka Pavelková

Základní popis

Nabízíme svítidla a světelné zdroje. V naší nabídce naleznete svítidla, lustry, stolní a stojací lampy, lampičky, LED produkty.

Adresa

U Hřiště 150
747 06 Nové Sedlice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75910110
DIČ:  CZ8259235468

Výrobky, činnosti

On-line prodej svítidel a osvětlení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 505 255
E-mail: info@pavelci.cz
WWW: www.svetla-massive-nejlevneji.cz/

Kontaktní osoba

Lenka Pavelková - Jednatel

Další firmy v oboru

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.