• Detail firmy

Lenka Landová

Základní popis

Srdečně Vás zveme na příjemné posezení do nově otevřené KAVÁRNY a CUKRÁRNY POHÁDKA. Příjemné ubytování v našem novém penzionu POHÁDKA.

Adresa

Rabasova 3184/21
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69922241

Výrobky, činnosti

ubytování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 987 656
E-mail: penzionpohadka@penzionpohadka.cz
WWW: www.penzionpohadka.cz
WWW: www.trebon-ubytovani.cz/kavarnicka/

Kontaktní osoba

Lenka Landová - Majitel

Mobil: +420 774 987 656
Další firmy v oboru

RODINNÉ VINAŘSTVÍ MIKULENKOVI

Nabízíme prodej žernoseckého vína z rodinného vinařství Mikulenkovi. Pořádáme různé akce ve vinařství jako je vinobraní, košt, vítání jara, řez révy, dny otevřených dveří a mnoho dalšího.

Pavel Mrázek

Nabízíme ubytování v klidném a komfortním hotelu Green house vzdáleného cca 3 minuty chůze od centra města Teplice. Hotel disponuje ubytovací kapacitou 18ti míst - 14 míst ve dvoulůžkových pokojích a 4 místa v podkrovním apartmánu. V přízemí hotelu se nachází malá restaurace. K dispozici jsou společné venkovní i vnitřní prostory pro příjemné posezení. Hotel má vlastní soukromé parkoviště.

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. - marcipánové figurky

Vyrábíme marcipánové figurky z pravého mandlového marcipánu. Náš sortiment zahrnuje ručně modelovaný marcipán, marcipán s ovocnou příchutí, marcipán s různými vtipnými nápady, exkluzivní dárková marcipánová balení apod. Jsme schopni dodat marcipán s motivy pro každou příležitost. Ukázku z naší výroby naleznete na našich webových stránkách.