• Detail firmy

Lenka Kühnmund Máčková

Základní popis

Společnost se specializuje na datová média, dokonalé čištění, dokonalou archivaci, magnetická media, paměťová media, čistící prostředky na PC.

Adresa

Šumavská 1096/11
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16505484
DIČ:  CZ5556040380
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  2
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- dokonalá datová média, dokonalé čištění, dokonalou archivaci, magnetická media, paměťová media, čistící prostředky na PC, atd...

Kontaktní údaje

Fax: +420 222 722 402
Fax: +420 222 721 185
E-mail: pronto@mbox.vol.cz
Další firmy v oboru

GreenClean s.r.o.

Specializujeme se na poskytování úklidových služeb pro firmy, kanceláře, administrativní prostory či společné vnitřní i venkovní prostory. Nabízíme jednorázové generální úklidy, pravidelné generální úklidy či standardní pravidelné úklidy dle rozsahu, který určí klient. Zajišťujeme ekologické provozní služby a environmentální poradenství. Dodáváme ekologické mycí a čistící prostředky.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.