• Detail firmy

Lenka Kovářová

Základní popis

Zajišťuji kompletní zpracování účetnictví, daňové evidence, mzdového účetnictví, zastupování klientů před úřady státní správy, účetní a ekonomické poradenství, daňovou optimalizaci, praxe nad 30let.

Adresa

Seidlova 479/14
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48959286

Výrobky, činnosti

Účetnictví, daně, mzdy

Kontaktní údaje

E-mail: novaz@seznam.cz
WWW: www.uctydane.cz

Kontaktní osoba

Lenka Kovářová - Majitel

Mobil: +420 777 028 243
E-mail: novaz@seznam.cz
Další firmy v oboru

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

C.S.I. Logistics s.r.o.

Zaměřujeme se na interim management, logistické projekty od návrhu až po realizaci, nastavení procesů skladu, logistická školení, vedení účetnictví, daňové poradenství a mnoho dalšího.