• Detail firmy

Lenka Kotlárová Popelková

Základní popis

Jsme grafické studio zabývající se tvorbou logotypů, komplexní tvorbou reklamní grafiky (letáky, plakáty, bannery, polepy vozů) a dalším designem.

Adresa

Pod Chlumkem 819
370 06 Srubec

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87062259

Výrobky, činnosti

Grafické studio

Tvorba loga a vizuálního stylu včetně merkantilních tiskovin, grafické zpracování propagačních materiálů, grafické zpracování drobných tiskovin.

Kontaktní údaje

E-mail: info@gra-m.cz
WWW: www.gra-m.cz

Kontaktní osoba

Lenka Kotlárová Popelková - Majitel

Mobil: +420 608 853 527
E-mail: info@gra-m.cz
Další firmy v oboru

ReSit, s.r.o.

Specializujeme se na sítotisk a výrobu reklamního a bezpečnostního značení kompletně na zakázku. V našem sortimentu naleznete bezpečnostní tabulky a bezpečnostní samolepky, autotuningové samolepky, tabulky a samolepky pro nebezpečné látky, plastové nosiče wobleru, podložky registračních značek a mnoho dalšího.

ABAK tiskárna s.r.o.

Zajišťujeme tiskařské služby, tamponový potisk, potisk reklamních předmětů a textilu, polepy cedulí, výloh a aut, výrobu textilních nášivek a výšivek. Věnujeme se digitálnímu i ofsetovému tisku včetně dokončovacích prací. Naleznete nás v Táboře, svými službami pokrýváme i široké okolí.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.