• Detail firmy

Lenka Kameníčková

Základní popis

Nabízím osobní a rozvojový koučink, mentorink, koučink pro začínající makléře, ve kterém se zaměřuji na prodejní techniky, práci s klientem.

Adresa

Nesměřická 976
190 16 Praha 9 - Újezd nad Lesy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76166708

Výrobky, činnosti

Nabízím osobní a rozvojový koučink, mentorink.

Nabízím osobní a rozvojový koučink, mentorink, koučink pro začínající makléře, ve kterém se zaměřuji na prodejní techniky, práci s klientem.

Kontaktní údaje

E-mail: lenka@vaskouc.eu
WWW: www.vaskouc.eu

Kontaktní osoba

Lenka Kameníčková - Majitel

Mobil: +420 774 632 020

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.

Mirabilis office

Zabýváme se vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, zpracováním mezd i administrativní agendou pro fyzické a právnické osoby. O účetnictví se Vám postaráme s dostatečnou praxí, s potřebným vzděláním a především kvalitně odvedenou prací. V případě potřeby také poskytujeme školení, včetně školení EET. Poskytujeme FULL SERVIS, jezdíme si pro doklady

Studio KMM

Zaměřujeme se na osobní rozvoj a profesní vzdělávání. Organizujeme kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Pořádáme kurzy líčení a stylistiky. Nabízíme poradenství v oblasti vizáže a módy. Poradíme Vám s vhodným výběrem oblečení pro pohovor a doporučíme Personal Image Book i pro firemní skupiny. Pravidelně organizujeme různá školení, kurzy a konzultace.